אודות

 

פעילות קבוצת פדרמן החלה בשנת 1960, כאשר הקים יצחק פדרמן את החברה הראשונה. עיקר עיסוקה של החברה היה ייצוג חברות מחו"ל לאספקת חומרי גלם לענפי הגומי והפלסטיקה. עם חלוף השנים והצטרפות הבן שלום לפעילות הקבוצה, הרחיבה החברה את פעילותה גם לנושאים אחרים ובשנים האחרונות הפעילות מתמקדת בשני תחומים עיקריים - חקלאות ומזון.

 

בתחום החקלאות הקבוצה פועלת באמצעות חברת "דשן גת בע"מ", לה חמישה מפעלים לייצור דשנים נוזליים מורכבים, שניים בישראל ושלושה בספרד. החברה פיתחה יכולות טכנולוגיות ייחודיות, הנדרשות לגידולים אינטנסיביים כמו הדרים, פירות נשירים, גידולי ירקות, גידולי חממה וכדומה. החברה מתמחה בייצור, שיווק ותפעול לוגיסטי של מוצרים המותאמים לכול חקלאי ולכל סוגי הגידולים ("Tailor-Made"). המותג שלה "Gat" נחשב למותג המוביל באזורים בהם היא פועלת.

 

בתחום המזון הקבוצה פועלת באמצעות חברת "קפה לנדוור בע"מ", יצרנית הקפה הותיקה בישראל. בשנים האחרונות שידרגה החברה את כל מערכי הייצור שלה והעמיקה את חדירתה, בנוסף לשוק הקמעונאי, גם לשוק המוסדי/מקצועי (בתי-קפה, בתי מלון, קייטרינג, מסעדות וכו') וגם לשוק המשרדי-ביתי. כמו כן יש לציין כי בנוסף לפעילותה היצרנית (קלייה, טחינה ואריזה של פולי קפה וקפה טחון תחת המותג "לנדוור") החברה מנהלת ומשווקת את המותג הבינלאומי "illy", מותג האספרסו המוביל בעולם.